O TianDE

TianDe je mezinárodní korporace zdraví a krásy, která byla založena v roce 2007 na Altaji, v jednom z nejekologičtějších regionů na planetě. Region Altaj je téměř 2 000 km dlouhý a 600 km široký horský systém v centrální Asii na rozhraní Ruska, Kazachstánu, Číny a Mongolska.

Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu – to vše najdeme mezi základními kameny TianDe. Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012 a její  popularita v evropských zemích neustále roste.

Kolekce sortimentu TianDe nabízí více než 700 produktů v oblasti kosmetiky, zdraví a hygieny. Produkty obsahují maximum přírodních složek při použití unikátních metod čínské medicíny a inovačních technologií, vše ve vysoké kvalitě za výhodnou cenu.

Vysoká kvalita produktů TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2008, GMP, HACCP. V roce 2014 vyjádřilo korporaci TianDe uznání mezinárodní ekologické hnutí Terra Viva a společnost obdržela mezinárodní ekologický certifikát.

tiadecentrum

Mercedes = Rychlost = TianDe Rodina

European Weekend – Praha 2016

DLOUHODOBÁ PERSPEKTIVA

32 zemí světa, mezinárodní business, více než 10 let na trhu

KVALITNÍ PRODUKT

Výrobky vysoké kvality za výhodné ceny

SYSTÉM ŠKOLENÍ

Praktické zkušenosti nejvýkonnějších lídrů

ŘÍZENÍ SPOLEČNOSTI

Ambiciózní vůdci s největší mírou profesionality

FINANČNÍ SOLVENTNOST

Společnost a její aktiva neustále dynamicky rostou

INOVATIVNÍ OBCHODNÍ NÁSTROJE

Stálá implementace inovací v podnikání přes internet

MARKETINGOVÝ PLÁN, SYSTÉM ODMĚN

Velkorysý marketingový plán a neomezené příjmy

PODNIKATELSKÉ SPOLEČENSTVÍ

Pevné základy pro rozvoj podnikání a spokojený život